Küla arengukava koostamine

Tänaseks on paljud meie külad jõudnud arendustöös tasandile, kus ei piisa ainult üksikute väikeprojektide, ürituste jms kavandamisest ja teostamisest. Tunnetatakse vajadust analüüsida süsteemselt küla senist arengut ja tänast olukorda, selgitada välja ühised probleemid, soovid ja eesmärgid ning leida ka üheskoos teed nende saaavutamiseks. Nii sünnivadki Eesti külades järjest uued küla elanike endi ühiseid otsuseid kajastavad arengukavad. Leitakse, et selline kava on ka külaväliste partneritega koostöö arendamise võti. (kodukant.ee)

Pudisoo küla arengukava koostamine on olnud päevakorral nüüdseks üsna pikalt ning esimesed tähtsamad sammud on selles suunas nüüdseks astutud: koostatud ning kaante vahele on saanud MTÜ Pudisoo kodu arengukava, mis saab tulevikus suuresti olema aluseks ka küla üldisele arengukavale ning kõigile huvilistele on loodud ligipääs sündivale küla arengukavale.

Arengukava leiab huviline lingi alt “Arengukava“. Ligipääsu lehe redigeerimiseks saab kui soovist teada anda aadressil tammets(a)gmail.com.

Lisalugemist: Küla arengukava koostamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga